Royalinvest, sadece Türkiye’de kalkınma partnerleri ile hem inşa hem de kapalı plan mülkiyeti pazarlaması konusunda uzmanlaşmış,  Alanya merkezli gayrimenkul danışmanlık şirketidir. İyi bilinen emlak şirketleri olan, Hollanda, İsveç, Finlandiya, Almanya ve Rusya’da acentelerimiz bulunmaktadır.

Alanya bölgesinde sadece kaliteli inşaat şirketleriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz, bu da bize potansiyel müşterilerimize en iyi değer ve en yüksek yapı kalitesi standartlarını sunmamızı sağlıyor. Royal Invest, yabancılarla işbirliği ve servis sağlayıcılığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Adil bir fiyatla güvenilir ev sahibi olma hizmetleri sunan, güvenilir bir topluluk kaynağı olmak için çok çalıştık. Gayrimenkul şirketi olmanın yanı sıra kendi inşaat projelerimizi de yapıyoruz.

Biz bağımsızız, bu da Alanya’da özenle seçilmiş emlak geliştiricilerinden birden çok özellik sunduğumuz anlamına geliyor. Alanya’da inşaat sektöründe en az 10 yıllık tecrübeyle, sadece güvenilir, deneyimli geliştiricilerden mülk seçiyoruz. Amacımız, gayrimenkul geliştiricilerden gayrimenkul seçimimizin yüksek standartta tamamlandığına ve güvenle satın alınabileceğine inanan yatırımcılar tarafından satın alınabilecek bir gayrimenkul portföyü sunmaktır.

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir mülk arayışında size yardımcı oluruz. Çevrimiçi portföyümüz günlük olarak güncellenir ve gördüğünüz tüm mülkler satın alınabilir.

Amacımız müşterilerimizi memnun etmektir.

Bize güvendiğin için teşekkür ederiz!